Aluminiowe profile okienne Przegląd

Okna ToruńDzięki nowej generacji AWS okien (Window System Aluminium) systemu Schüco zestawy dla wszystkich wymagań. Funkcjonalne korzyści w połączeniu z aspektami architektoniczne. W kilku komponentów dopasowanych połączyć zalety, takie jak wysokiej izolacyjności termicznej przy niskich głębokościach i szerokościach wąskie.

Wszystkie okucia mogą być obsługiwane ręcznie, mechatronika lub centralnie sterowane przez system zarządzania budynkiem. Jednolite interfejsy między okien, drzwi i fasad było to możliwe. Odporność na włamanie do WK3 (DIN V ENV 1627), jak również obiektów starych i niepełnosprawnych zgodnie z normą DIN 18024 i 18025 dopełniają zakresu.

Rosnące ceny energii, wyczerpywalne zasoby i skuteczna ochrona klimatu posiadają rozwoju z wielkiego znaczenia w przyszłości. Zwiększa to wpływ charakterystyki energetycznej domów w planowaniu, kupna, sprzedaży lub wynajmu.

Z Energy ² - Oszczędzanie energii i wytwarzania energii - Schüco stworzył kompleksowy model dla całej powłoki budynku: nowe strategie energetyczne, ekonomiczne i wydajne, zintegrowane złożonych potrzeb projektantów i inwestorów.

Nowa generacja okien AWS jest kluczową częścią tej misji.Wyznacza nowe standardy w izolacji termicznej i rozszerza możliwości projektowania architektonicznego.

Schüco udało się poprawić izolacyjność cieplną okien aluminiowych stale. Schüco AWS 75.SI (szerokość 117 mm, twarz) osiągnęła U = 1,4 W / m² K, wartość, która daje warunki oszczędzania energii i efektywności nowych wymiarów.


Okna Stolmar ToruńEfektywność energetyczna

Na początku każdego nowego rozwoju jest pomysł. Z wdrożenia na rynek dla nowych okien Schüco czerpie z własnej centrum technologicznego. Oto dane techniczne i jakościowe fundamenty zostaną ustalone, i ustawić scenę doskonale izolowane systemy.

Schüco jest wiodącym innowatorem w opartych na systemie kopert budowlanych. Z trzech serii Schüco AWS 65, AWS i AWS 75.SI 70.HI istnieje nową generację okien na energię zorientowanej przyszłość budownictwa. Jest to możliwe dzięki rozszerzonej strefy izolacji, uszczelnień zoptymalizowanych centrów i poprawę izolacji zestawu.

Okna Toruń aluminium ochrona klamkaZintegrowane funkcje ochrony

Solidne profile aluminiowe Schüco AWS oferują wysoką podstawowe bezpieczeństwo, małe prześwity komplikować podejście narzędzi włamania. Ukryty Schüco hardware Avantec okien i świetlików są szczególnie odporne. Dodatkowe blokady zabezpieczające i specjalne Aushebel i ochrona przed ciężką wiercenia urządzenia bessa ochrony oferując WK3 klasowych. Zamykane uchwyty w zintegrowanej Schüco wzorem wykonać funkcje ochronne.

Automatyka z innowacyjną technologią

Zamiast Reigelstangen w blokowania skrzydła jest podczas montażu TipTronic poszczególnych napędów. Przechylania funkcja jest obsługiwana przez oddzielny napęd łańcuchowy. Oprawa mechatroniczny łączy w czasie rzeczywistym pracę z możliwościami automatyki budynków.

Okna Toruń aluminium ochronaW oknie intuicyjna obsługa dzięki koncepcji erfonomisches chwytu, który reguluje funkcję nachylenia za pomocą dwóch przycisków. Zintegrowana ochrona mocowania dla maksymalnego bezpieczeństwa. Funkcja obracania jest realizowane, jak w przypadku konwencjonalnych oknach, obracania uchwytu.
 • okna toruń aluminiowe
 • okna nowoczesne toruń
 • okno w domu toruń
 • otwieranie okien aluminiowych
 • nowoczesne okno toruń
 • dachowe okna toruń
 • sciana z okien toruń
 • Okna toruń
 • profile aluminiowe toruń
 • system okien aluminiowych
 • okna Toruń
 • okna Toruń
 • okna Toruń