Stabilne profile są podstawą do okna jakości: przez większą stabilność i wytrzymałość krawędzi mają więcej antywłamaniowe efekt, oferują lepsze ciepło i izolację dźwięku i zagwarantować nawet po wielu latach nadal działać poprawnie. 
Dla tego wykonujemy jak VEKA działający wyłącznie wysokiej jakości okien z certyfikowanych profilach klasy A

Profile okienne jakości pomaga obniżyć koszty ogrzewania.Aby ci, którzy zachowują grzejnik, gdzie należy: w domu.Zachować 100% szczelny i uzyskać najlepsze wyniki w izolacji cieplnej.

Hałas uliczny i inne zaburzenia mogą być zawarte skutecznie okienkowania. Dzieje się to w dodatku do wielu szyb, które zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami dla poszczególnych klas izolacji akustycznej, zależy również od profili. Profile VEKA lepszych izolatorów ze względu na jej większą grubość ścianki. W porównaniu do okien z profili klasy B niech do 4 dB mniej hałasu.

Dla bezpieczeństwa ważne jest, aby jak długo intruzje okno wytrzymać. Jak bardzo sztywne PCV profile VEKA, wraz ze standardowych wzmocnień stalowych do VEKA wytycznych przetwarzania jedną z poważniejszych przeszkód, przez geometrię profilu i wysokiej materiałów użyć większą stabilność większego bezpieczeństwa i wytrzymałości prowadzi rogu okna.Trudniejsze levering na skrzydle.

Okna z profili VEKA jakości są bardzo trwałe. Dzięki nowoczesnej produkcji, okno przebaczone nawet intensywnego użytkowania i nie dostać już działało doskonale. W wysokiej jakości kontaktu gładkiej powierzchni gruzu, a nie z należytą starannością, okna pozostaną piękne przez wiele lat, jak pierwszego dnia.

Okna z profili VEKA charakteryzują ich właściwości materiałowych i grubości wysokiej szczególnie potężny. Wchodzą one w zakres nowej normy Euro dla okien i drzwi (EN 12608) na najwyższym poziomie jakości: A. Klasa Class gwarantowane zewnętrzna grubość ścianki 3,0 mm (± 0,2 mm).

Profile klasy B mają mniejszą grubość ściany. W ich produkcji do 10% mniej materiału służy. To brakuje wyników stress testów w masowych * różnic mierzalne.


VEKA - nasz silny partner w sprzedaży okien

Najlepsze jakości produkty końcowe otrzymuje się, jeśli jeden z początku wykorzystuje tylko najlepsze komponenty. Dlaczego wykonujemy nasze okna i drzwi wykonane z wysokiej jakości profili VEKA, wiodący dostawca systemu i producent profili z tworzyw sztucznych do okien, drzwi i bram z ponad 35-letnim doświadczeniem. Jako właściwy VEKA spółki partnerskiej gwarantujemy prawidłowe przetwarzanie i montaż swoich nowych okien, drzwi i drzwi przednich. Z radością informujemy, w nie obowiązek konsultacji lub dostarczy Ci bezpłatną, niezobowiązującą wycenę nie.

  • okna Toruń
  • okna Toruń
  • okna Toruń
  • okna Toruń
  • okna Toruń